Scroll Top
Impressum
IMPRESSUM

§ 5 TMG’ye göre Bilgiler

Riza Sehri Akademisi
Körnebachstr 49-51
44143 Dortmund

Info[at]rizasehriakademisi.com

Temsilci:
Riza Sehri Akademisi

§ 55 Abs. 2 RStV’ye göre içerikten sorumlu:
Riza Sehri Akademisi
Körnebachstr 49-51
44143 Dortmund

Sorumluluk Reddi:

İçerik Sorumluluğu

Sayfalarımızın içeriği büyük bir özenle oluşturulmuştur. Ancak, içeriğin doğruluğu, eksiksizliği ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti veremeyiz. Hizmet sağlayıcı olarak, genel yasalara göre bu sayfalardaki kendi içeriklerimizden § 7 Abs.1 TMG uyarınca sorumluyuz. Ancak, §§ 8 ile 10 TMG’ye göre, hizmet sağlayıcı olarak, iletilen veya saklanan üçüncü taraf bilgilerini izlemek veya yasadışı bir faaliyete işaret eden durumları araştırmak zorunda değiliz. Genel yasalara göre bilgi kaldırma veya kullanımını engelleme yükümlülükleri bu durumdan etkilenmez. Ancak, belirli bir yasal ihlalden haberdar olduğumuz andan itibaren bu konudaki sorumluluk mümkündür. İlgili yasal ihlallerin farkına vardığımızda, bu tür içerikleri derhal kaldıracağız.

Bağlantılar için Sorumluluk

Web sitemiz, üçüncü tarafların harici web sitelerine bağlantılar içermektedir ve bu içerik üzerinde hiçbir etkimiz yoktur. Bu nedenle, bu yabancı içerikler için herhangi bir garanti de veremeyiz. Bağlantılı sayfaların içeriğinden her zaman ilgili sağlayıcı veya işletmeci sorumludur. Bağlantı kurulduğu sırada, bağlantılı sayfalar olası yasal ihlaller açısından kontrol edilmiştir. Bağlantı kurulduğu sırada yasa dışı içerikler tanınmamıştır. Ancak, belirli bir yasal ihlalin işaretleri olmadan bağlantılı sayfaların sürekli olarak kontrol edilmesi makul değildir. Yasal ihlallerin farkına vardığımızda, bu tür bağlantıları derhal kaldıracağız.

Telif Hakkı

Rıza Şehri Akademisi tarafından oluşturulan içerik ve eserler, Alman telif hakkı yasalarına tabidir. Telif hakkı sınırları dışındaki çoğaltma, işleme, dağıtma ve her türlü değerlendirme, ilgili yazarın veya yaratıcının yazılı onayını gerektirir. Bu sayfanın indirilmesi ve kopyalanması izne tabidir. Bu sayfadaki içerikler Rıza Şehri Akademisi tarafından oluşturulmadığı sürece, üçüncü şahısların telif hakları dikkate alınır. Özellikle üçüncü şahısların içerikleri bu şekilde işaretlenir. Yine de bir telif hakkı ihlaline rastlarsanız, lütfen bizi bilgilendirin. Yasal ihlallerin farkına vardığımızda, bu tür içerikleri derhal kaldıracağız.

Veri Koruma

Web sitemize erişim genellikle kişisel verilerin sağlanması olmadan mümkündür. Sayfalarımızda kişisel veriler (örneğin, isim, adres veya e-posta adresleri) toplandığı sürece, bu, mümkün olduğu ölçüde, her zaman gönüllülük esasına dayanır. Bu veriler, sizin açık rızanız olmadan üçüncü şahıslara aktarılmayacaktır. İnternet üzerinden veri iletiminin (örneğin, e-posta ile iletişimde) güvenlik açıkları olabileceğine dikkat çekeriz. Verilerin üçüncü şahısların erişimine karşı eksiksiz olarak korunması mümkün değildir. İletişim bilgilerini yayımlama zorunluluğu kapsamında yayımlanan bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından açıkça talep edilmeyen reklam ve bilgi materyalleri göndermek için kullanılmasına burada açıkça itiraz ederiz. Sayfa işletmecileri, spam e-postalar gibi istenmeyen reklam bilgileri gönderilmesi durumunda yasal işlem yapma hakkını saklı tutar.

Website impressum impressum-generator.de tarafından Kanzlei Hasselbach tarafından oluşturulmuştur.